Ubezpieczenia na czas podróży

Ubezpieczenia na czas podróży

ERV, z siedzibą w Monachium, niezmiennie od 1907 roku towarzyszy swoim Klientom w podróży, oferując im wysoki standard obsługi, praktyczną informację, niezawodność świadczeń oraz szeroki wachlarz produktów dopasowanych do ich potrzeb. Polski Oddział ERV powstał w 2004 roku i ma swoją siedzibę w Gdańsku. Od tego czasu oddział jest integralną częścią międzynarodowej grupy ponad 21 biur w całej Europie i poza nią.

ERV to jedyny ubezpieczyciel na rynku polskim specjalizujący się w ubezpieczeniach podróży.

ERV Polska oferuje:

  • Pakiety indywidualne dla podróżujących głównie w celach turystycznych na krótkie okresy czasu (do 90 dni).
  • Ubezpieczenie Rodzinne – Beztroskie wakacje z całą rodziną za jedną składkę. Pakiet rodzinny zapewni całej rodzinie wypoczynek bez niepotrzebnych zmartwień. Ubezpieczenie rodzinne przeznaczone jest dla maksymalnie 2 osób dorosłych i 4 dzieci – pokrewieństwo (lub jego brak) nie ma znaczenia.
  • Ubezpieczenia roczne – Idealne dla osób często udających się w podróże zagraniczne w celach prywatnych oraz w ramach delegacji służbowych niezwiązanych z wykonywaniem pracy fizycznej. Nieograniczona liczba ubezpieczonych podróży w ciągu roku (maksymalna długość każdej z podróży do 40 dni),
  • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży – zarówno do ubezpieczeń krótkoterminowych jak i rocznych dające ochronę przed poniesieniem kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem wyjazdu.
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków – dedykowane dla podróżujących po Polsce.
  • Ubezpieczenie grupowe – dla grup od 10 osób.
  • Ubezpieczenie Foreign Visitors – stworzone dla cudzoziemców odwiedzających Polskę i kraje Unii Europejskiej. Pakiety gwarantują pokrycie kosztów leczenia, pomoc medyczną i ubezpieczenie NNW. Pakiet Standard otacza ochroną na terenie Polski, Pakiet Optimum na obszarze Unii Europejskiej.
  • Ubezpieczenie Business Travel – dedykowane dla osób podróżujących służbowo. Precyzyjnie dobrany zestaw ryzyk odpowiadający indywidualnym potrzebom i wymaganiom każdej firmy.